Skip to content

Padouch nebo hrdina? Oni jsou jedna rodina

Květen 2, 2011
by

Obama a usáma

Reklamy
komentářů 8 leave one →
 1. Miloš permalink
  Květen 18, 2011 22:29

  Konešně se na internetu objevil pěknej komentář o tom jak zemřel Usáma s fousama:

  „Tak nám zabili Usámu,” řekl jedenáctý Hovorka panu Dočekalovi, který opustiv před padesáti léty vojenskou službu, když byl definitivně prohlášen vojenskou lékařskou komisí za senilního, živil se prodejem psů, ošklivých nečistokrevných oblud, kterým padělal rodokmeny.Kromě tohoto zaměstnání byl stižen demencí a právě polykal Geriavit.

  „Kerýho Usámu, pane Hovorko?” otázal se Wendys, nepřestávaje polykat prášky, já znám dva Usámy. Jednoho, ten nosí pivo U Slámů a vypil tam jednou omylem láhev nějakého mazání na vlasy, a potom znám ještě Usámu, co sbírá ty nevěřící psy. Vobou není žádná škoda.”
  „Ale, milostpane, pana arcilotra Usámu, toho z Arábie, toho hubenýho, nábožnýho.”
  „Alšmajdá chudák alkajdá,” vykřikl Dočekal, „to je dobrý. A kde se mu to, panu arcilotrovii, stalo?”
  „Práskli ho v Pakostánu, milostpane, z pušky, vědí. Seděl tam s tou svou arcikněžnou na kanapi.

  „Tak se podívejme, pane Hovorko, v Pakostánu. Jó, takovej pán si to může dovolit cestovat a ani si nepomyslí, jak to může nešťastně skončit. A v tom Abotento, říkaj, to je
  u machometánů, pane Hovorko, to udělali asi pejzatci. My holt jsme je neměli do Palestiny posílat. Tak vida, pane. On je tedy pan arcilotr v sedmém ráji u 72 pannen. Trápil se dlouho?”

  „Pan arcilotr byl hned hotovej, milostpane. To vědí, že s puškou nejsou žádný hračky.
  Nedávno taky si hrál jeden u nás v Nuslích se špuntovkou a postřílel celou rodinu i domovníka,kterej se šel podívat, kdo to tam střílí ve třetím poschodí.”
  „Někerá puška, pane Hovorka, vám nedá ránu, kdybyste se zbláznili. Takovejch systémů je moc. Ale na pana arcilotra si koupili jistě něco lepšího,asi M82A1A a taky bych se chtěl vsadit, pane Hovorko, že ten voják, co mu to udělal, se na to pěkně voblík. To vědí, střílet pana arcilotra
  to je moc těžká prácem psali v Blistech. To není, jako když Béda střílí na radarovou veverku. Tady jde vo to, jak se k němu dostat, na takovýho pána muíte jít v nějakých hadrech. To musíte jít v neprůstřelné vestě, aby vás nesebral dřív pakostánskej policajt.”
  Pak tam taky psala nějaká Hesová, že žádnej Usáma není, že je všude u machometánů klid a mír a ty baráky vyhazujou sebevražední agenti vůlstrýtu, říkal pan Hájek a to je nějaká hlava, je to syn souseda Pakosty z Pakostánu.

  z diskuze k článku: http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/zora-hesova.php?itemid=13032

  jistě poznáte z čeho je to převzato

 2. Usama permalink
  Květen 5, 2011 18:52

  „Všimněte si,co má Usáma na většině fotek…. Americkou bundu-Párkra, švícarské hodinky a ruského Kalašnikova…. A nejspíš vysílačku od Motoroly nebo mobil od Nokie…. Globalisace, jak řemen!!!!“
  Možná protože na většině těch fotek bejval ještě američan? Přečti si životopis :)

 3. Siegfried permalink
  Květen 3, 2011 15:41

  Pár dní po tom co nějáký zajatý mudžik řekne že na uzemí Evropy má Al-kejdá ukrytou kufříkovou atomovku ,kterou v případě že Usama s fousama zhebne nebo bude zajat odpálí je Usama zabit……..hmmm zajímavý.Připomíná mě to tu pohádku o WTC.Jestli to je ve stejný režii tak bych pánové začal shánět plynovou masku a atom bordel.
  Toto je výsměch zdravýmu rozumu už jen to že ho hned po smrti pohřbí do moře.Není tělo není důkaz…..

 4. Lukáš permalink
  Květen 2, 2011 22:45

  Zabili našeho pohádkového hrdinu, zajímavé je, že to byl ANTISEMITA!!!

  (jinak pěkná fotka, je poznat, že mají stejnou barvu ;), hold jedna krev)

 5. Myslič permalink
  Květen 2, 2011 21:00

  Všimněte si,co má Usáma na většině fotek…. Americkou bundu-Párkra, švícarské hodinky a ruského Kalašnikova…. A nejspíš vysílačku od Motoroly nebo mobil od Nokie…. Globalisace, jak řemen!!!!

 6. tritecky permalink
  Květen 2, 2011 20:20

  Obama je zvláštní případ, on vypadá přesně jak tihleti somálští černo-arabští muslimové, přitom je to regulérní mulat.

 7. John Henry permalink
  Květen 2, 2011 20:07

  Poslechněte si tohle video, je tam zmínka o Obamovi ve zkumavce.. osobně to slyším poprvý, ale je to dost zajímavá myšlenka. Že by to fakt byla rodina, nebo ho naklonovali ?? Magoři jsou na to dost. Jestli někdo ví něco víc, tak sem s tím.

  Každopádně nevěřím, že Usáma byl zabit, kdoví jestli vůbec existuje. Rozhodně je to mediální fikce. Přísně tajná operace, následně se objeví fotka s jeho mrtvým ksichtem –> prokázáno, že je to podvrh, potom se dozvíme, že žil někde u vojenské základny v Pakistánu… 10 let ho nemohli najít, a on si v pohodě žil s manželkama u vojenské základny v zemi, kam už se Amíci dávno nasrali taky. K tomu ještě chtějí porovnávat DNA, aby potvrdili smrt … to jako mají Usámovo DNA někde schovaný ?? a kde ho vzali ?

 8. Garlo permalink
  Květen 2, 2011 19:36

  Zdá sa to iba mne že sa podobajú ako bratia ?

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: