Skip to content

Výzva ke vzdoru

Duben 15, 2011
by

Varg VikernesDrazí bližní Evropané i vy ostatní,

Roku 1994 jsem napsal v knize Vargsmål, že naše vlády vpouštějí do našich zemí tolik muslimů jen proto, že chtějí, abychom je vnímali jako dostatečnou hrozbu a podporovali jsme Izrael, ať se děje co se děje. Bylo to ještě předtím, než USA v tajnosti spustily své teroristické tažení proti vlastnímu obyvatelstvu a  obvinily muslimy, aby ospravedlnily zahájení „války proti teroru“ a podmanily si bez velkých protestů jiné země, nicméně dnes se tato zcela originální  hypotéza z roku 1994 jeví pravdivější, než jsem si vůbec mohl představit.

Co sledujeme od 11. září, je agresivní tažení jistých skupin a společností, vytvořených velmi bohatými jedinci k tomu, abychom všichni akceptovali větší a větší dohled a ponížení ve jménu „války proti teroru“. Nutí nás k tomu, abychom se více a více vzdávali svých práv a naší svobody, a to vše se děje ve jménu této  falešné „války proti teroru“ a samozřejmě ve jménu „bezpečnosti“. Naší bezpečnosti, samozřejmě… Důkladnější kontroly na letištích; elektronické pasy; databáze DNA; databáze osobních údajů; větší policejní dohled; více kamer na více místech; nové zákony; a tak dál. Téměř každý týden zavádí nové prostředky k zlepšení naší „bezpečnosti“.

Kdyby jednoho dne zavedli všechny své prostředky k boji s „terorismem“ a učinili naši společnost „bezpečnou“, každý z nás by si uvědomil, o co usilují – a my bychom jim vzdorovali. Místo toho však toto provádí postupně a v průběhu času. Po nějaké době zavedou dostatek prostředků, aby zajistili, že nebudeme moci vzdorovat, i kdybychom jejich lži prohlédli, vymanili se z jejich vymývání mozků a podařilo se nám myslet na sebe dostatečně dlouho, abychom pochopili, že jim musíme vzdorovat. Dodám, že se již v mnoha ohledech nacházíme v podmínkách dystopie Orwelovy knihy 1984; pro mnohé z nás je to již horší! Brzy budou všichni i okovech – mentálních (díky vymývání mozků), jakož i okovech materiálních.

Co vlastně chtějí? Proč nás všechny chtějí zotročit? Samozřejmě jde o moc a peníze – to byla vždy jejich hnací síla – ale jde i o nenávist. Tito movití jedinci nás nenávidí; nenávidí naši kulturu, nenávidí naši filosofii, naši historii, naši mytologii, naše hodnoty, naše náboženství a hlavně; nenávidí nás. Námi mám na mysli lidi evropského původu. Jistě, nenávidí i všechny ostatní, ale jejich nenávist k Evropě a všemu evropskému je tu klíčem a důvodem, proč dělají to, co dělají – a oni sami to nechápou! Nicméně to je činí ještě nebezpečnější, protože o sobě smýšlejí a prezentují se – prostřednictvím své masové propagandistické mašinérie – jakožto oběti, kdykoliv protestujeme proti tomu, co dělají, a vždy konají v souladu s tím.

Smýšlí o sobě jakožto o nadřazených nám ostatním a jaksi věří – možná instinktivně – že mají právo nás zničit, pokud to dokážou. Teď ale nemohou, dokud jim to nedovolíme, jsme chytřejší, silnější a lepší než oni, ale z nějakého důvodu jim to dovolujeme, třebaže pozvolna a jaksi neochotně, přičemž tak činíme od dob christianizace evropského lidu, a ještě více od roku 1789,  a ještě více od 1881, ještě více od roku 1918, a ještě více od roku 1945, a ještě více od roku 2001. Dnes už dokonce nenávidíme sami sebe, protože jsme mentálně tak pošpinění jejich lživou propagandou a tak vyčerpaní, narušení a uštvaní jejich dva tisíce let trvajícím tažením za naše zničení.

Drazí evropští bratři a sestry; věnujte pozornost mým slovům a všimněte si toho, co v této vývzvě říkám! Buďte odvážní, buďte silní, buďte chytří; buďte evropští! Zbavte se vlivu toho špinavého zvířete nad vámi a vaším domovem! Uzdravte se! Uzdravte svůj rod! Uzdravte Evropu! Obracím se k Evropě i všem ostatním; VZDORUJTE TOMUTO NEPŘÍTELI!

Každý, kdo má zájem, má tímto mé svolení tento článek přeložit do kteréhokoliv jazyka a zveřejnit tento článek kdekoliv a v jakékoliv formě.

Váš oddaný,
Varg Vikernes
březen 2011

Článek vyšel jakožto devátá část seriálu Vládci lží na oficiálních stránkách autora: http://www.burzum.org

Reklamy
komentářů 67 leave one →
 1. Andreos permalink
  Květen 20, 2011 15:06

  Varg Vikernes jistě v něčem pravdu má, ale připadá mi tak trochu jako exot a psychouš.
  Jednak mi vadí jeho nepokrytý neonacismus a za druhé i některé jeho názory jsou fakt dost absurdní.
  Např. že Rusko nezplundroval komunismus, ale ekonomický bojkot Západu(!) – takto argumentují bolševici, když mluví o ekonomických problémech Severní Koreje nebo Kuby.
  Nebo jeho numerologické exkursy na úrovni astrologie jsou úsměvné.
  Nebo že sůl, sříbro a rtuť jsou základní stavební prvky vesmíru – to je na úrovni alchymistů z 16. století.
  Nebo že znásilněná žena je nečistá a manžel má právo ji jako nečistou zabít(!!) – to je na úrovni neprimitivnějších oblastí v islámském světě.

  Tady je odkaz na český překlad jeho knihy Vargsmal, tak ať si každý udělá názor sám:
  http://vargsmal.sweb.cz/

 2. Andreos permalink
  Květen 16, 2011 11:31

  K eugenice – ano, tyto programy zde byly, ale nezdá se, že by měly celospolečensky eugenický efekt. USA saozřejmě dysgenicky dále upoadají, stejně jako Evropa. Zahrnovaly jen malé množství lidí (ať už jde o podporu nějaké nadané skupiny lidí nebo sterilizace retardovaných) a byly dělány jen klasickými prostředky bez moderních technologií. Skutečý efekt může mít jen celostátní a na moderních biotechnologiích založený eugenický program – tj. selekce embryí, genetické inženýrství, klonování elit, atd.
  Něco o eugenice viz: http://eugenics.net/

 3. Andreos permalink
  Květen 16, 2011 11:15

  Je mi líto, ale zatím nikdo nenašel absolutně jistý recept na záchranu bílé rasy.
  Všude, kde přišla do kontaktu s barevnými, byla zaplavena a promíšena.
  Císaři v Římě se snažili zvýšit porodnost a zamezit míšení, egyptští faraoni se snažili zamezit imigraci a nepomohlo to. V Indii měli za míšení trest smrti a stejně se promísili.
  I dnes exitují v USA separatistické bělošské komunity – např. Árijské národy nebo fundamentalistická odnož mormonů. Ani zde ale není jistota, že se tyto udrží proti záplavě barevných. Nikdo to nebude úplná jistota, že se to podaří navždy. Mormoni sice například jako celek stále dodržují bělošský separatismus a mají velký demografický přírůstek, ale už nevylučují míšení s černochy a v jedné jejich škole se stal předsedou studentů černoch. Kromě toho musím dodat, že to je sekta a bylo by smutné, aby bělošský genofond zachránila nějaká křesťanská sekta. Árijské národy jsou také do určité míry sekta, žijící kdesi mimo civilzaci a takto bych já svůj život jen kvůli separatismu prožít nechtěl. Obecně – pokud se někde praktikuje bělošský separatismus, okolnosti takových projektů jsou pro všechny svobodomyslné a inteligentní bělochy dost problematické.
  Dále, i ty politické síly, které mají toto hájit, často nakonec změknou, jen aby se udržely u nahoře. Za francouzskou Front National už kandiduje muslim, vůdce Britské národní strany už tvrdí, že rasové míšení s černochy nebude mít na Brity vliv.

  Proč to všechno píšu – všechny snahy na zachování bílé rasy včetně separatismu a radikáních názorů se ukázaly jako neúspěšné. Jediná skutečná jistota spočívá v tom, že se nebude s kým mísit. Navíc ani pak nebude nutné halit nutnost nemíšení do nějakého dogmatického církevního brainwashingu. Proto si myslím, ač to zní nereálně a ost radikálně, že jedinou možností je dlouhodobě dostat se co nejdál ode všech barevných.

 4. Orel permalink
  Květen 13, 2011 21:43

  To, aby inteligentní lidé měli víc dětí, se dá podpořit různými státními (i soukromými) programy. V USA takhle mezi válkami jeden milionář založil nadaci na podporu porodnosti mezi americkými piloty, u kterých předpokládal nadprůměrné fyzické i duševní kvality, jakož i vysokou míru ctností.

 5. Vyrquen permalink
  Květen 13, 2011 20:36

  Andreos, píše se rok 2050 a jako první člověk na svém ostrově sestrojil raketu a hrdě začal kolonizovat vesmír.

 6. Myslič permalink
  Květen 13, 2011 18:22

  Ndreos—Miloš si z tebe kdysi dělal srandu, že jsi kosmonaut…..
  ÷)

 7. Andreos permalink
  Květen 13, 2011 16:54

  A co tahle cesta? Vytváření separatistických bělošských komunit na ostrovech a umělých ostrovech na oceánech a později únik do vesmíru. Zní to sice nerealisticky, ale podívejte se na:
  http://euvolution.com/

  Abych pravdu řekl, tak podle mě tady je to už ztracené – demografické trendy na Západě už nikdo nezvrátí. Sice je možné, že nakonec zvítězí pod tlakem imigrace ve volbách pravicoví extremisté, avšak já o nějakou novodobou totalitu stejně nestál. Navíc problémem je i u bílé populace vymírání a dysgenický trend (tj. že ti méně inteligentní mají více dětí než ti vzdělanější), takže i kdybychom zachránili bílé národy před imigrací, stejně budeme z povrchu Země mizet a geneticky degenerovat. Chce to nejen zabránění imigraci a separatismus, ale moderní vědu – eugeniku a biotechnologie.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: