Skip to content

Zamyšlení nad budoucností Evropy

Březen 15, 2011

evropaZemě evropského kontinentu se nacházejí ve smrtelném nebezpečí. Občané jsou jednak zatěžování každodenní starostí o zajištění svého přežití či udržení své stávající životní úrovně, a proto rezignují na celospolečenská témata, a stále se více a více uzavírají do ulity konformismu a materiálního fetiše. Tato ulita je dokonalý nástroj izolace od společenské identity a nutí vést jednotlivce v rámci národa k boji proti sobě navzájem za cílem urvat pro sebe co největší díl z ohlodaného koláče velkokapitálu. Tato strategie tak typická pro „demokratickou“ postmodernu staví přirozené spojence do rolí úhlavních nepřátel, proto místo spojení národa, či komunity proti tomuto otroctví,  se pomyslní otroci perou o délku svého řetězu a chrochtají blahem za každý odhozený ohryzek od svého pána.

Další chorobou, kterou se nás velkokapitál snaží zachvátit, je fenomén multikulturalismu. Korporace a byrokratické struktury, které jsou si vědomé životadárné a tvořivé síly národní identity, se snaží tento pilíř rozleptat a tak dosáhnout neomezené moci nad hlavou a duší občanů Evropy. Evropa od 18. století byla budována jako Evropa národních států, které se zasloužily o formování identity a občanské společnosti. Proces multikulturalismu, podporovaný Frankfurtskou školou a  z ní vzniklé „nové“ teorie neomarxismu, jsou jen novou cestou, jak se tito utopičtí blázni snaží vytvořit svou dokonalou společnost jinými prostředky a se stejnými cíly.  Historická zkušenost nás však musí varovat, že asimilace cizích etnik do zdravé a prosperující společnosti z dlouhodobého hlediska vede k  zániku této civilizace a ta tak končí v propadlišti dějin. A to z důvodu velmi prozaického –  činorodý a hybný prvek v každé společnosti či civilizaci, který se zasloužil o společenské normy, tradice, zákony, správní systém vlády je upozaďován novými přistěhovalci, kteří tento systém ani společnost nevytvořily, ale parazitují na něm a tím narušují jeho soudržnost a společenskou pospolitost. Proti tomuto moru se musíme s veškerou vervou postavit a bojovat i za cenu osobních a společenských perzekucí našich životů, protože ďábel nikdy nespí.

Projekt Evropské unie je díky své přítomností demokratického deficitu dalším morem pro zdraví evropských států. Byrokraté, kteří bez mandátu občanů svírají v rukou moc nad osudem Evropy, se utápějí ve vlastní neschopnosti a stále se více odcizují a vzdalují každodenním potřebám evropských občanů a nesou nespornou vinnu na tomto rozkladu. Snahou konstruktérů evropského superstrátu, jímž se v budoucnosti Evropská unie jistě, stane je zničení suverenity a samostatnosti evropských národů, které budou pod diktátem byrokratického molochu z Bruselu. Touha a verva, s jakou tuto politiku uplatňují, musí vyburcovat syny a dcery Evropy k jasnému a hlasitému odporu. Bojujme za naše dědictví, za náš kontinent, který byl jedním z činorodých dějinných tvůrců. Veďme své známé, rodiny, přátele k procitnutí a uvědomění si své kauzality a nenechme padnout matku nás všech, Evropu, do skanzenu dějin. Odmítněme falešné kulturní vlivy zasívající do našich srdcí plánovitost a degeneraci, která ničí naši jedinečnou identitu a v neposlední řadě uvrhává mladou generaci k obdivu falešných vzorů. Zastavme tento úpadek, dokud zbývá stále čas, vzpomeňme na velikány evropských dějin, kteří dokázali Evropu v rozhodujících dějinných milnících zachránit a tak ubránit naši jedinečnost.  Bohužel z mého pohledu je již zde další historický milník o zápas o osud Evropy, avšak s bolestí v srdci nevidím nikde nového Karla Martela, proto zapomeňme na vzájemné historické křivdy, které se udály mezi našimi národy a pozvedněme zrak ke skutečné hrozbě, která již pomyslně klepe na naše domovy a pojďme bratrsky a svorně bok po boku čelit novým výzvám, které tento historický okamžik přinese, neboť každé paže a každého srdce bude potřeba. Bratři a setsry Evropy naší velké rodiny, naši dědové a otcové náš kontinent nebudovali a neumírali pro něj,  aby ho bez námahy obsadily a ovládly asijské a muslimské hordy. Jsme povinn před budoucí i minulou generací tuto bitvu vybojovat a neplivnout tak našim předkům do tváře.

Proto zvedněme naše hlavy a zadnice a od intelektuálního „tlachání“ se přesuňme k činnosti, která tento dějinný proces zvrátí, uvědomme si, že na naše doposud zaslepené spoluobčany působí již několik let cílená propaganda, která jim zasela srdce falešnými představami a uvrhla je do nevidomého a lhostejného stavu, který zvrátit bude velmi složité, avšak co může být větší výzva než tento proces zvrátit. Zkusme se častěji scházet, založme spolky, věnujme se mladé generaci, poukazujme i na jiné cesty i na jiný životní styl.

Děkuji za případné připomínky nebo kritiky.

napsal H.l.N

Reklamy
komentářů 49 leave one →
 1. Johna128 permalink
  Květen 24, 2014 17:39

  Im not that much of a online reader to be honest but your blogs really nice, keep it up! I’ll go ahead and bookmark your site to come back later. All the best aedkaddaedee

 2. Sám bych to lépe nenapsal! permalink
  Červen 7, 2011 14:31

  Ale dnešní úpadek Evropy je podle mne nikoliv spontánně vzniklým dějem, nýbrž již dávno plánovanou a nyní systematicky naplňovanou politikou sionistů!

 3. Myslič permalink
  Březen 20, 2011 03:42

  Jsem moc rád, že spolu tentokrát souhlasíme…

 4. Lukáš permalink
  Březen 20, 2011 02:09

  Miloš: to souhlasím, sám nevím, na kolik se k nim dnešní Židáci hlásí, ale jako ospravedlnění sionismu se jim ten Starý zákon vždy hodí…

 5. Milos permalink
  Březen 20, 2011 01:29

  Svantovít: vidím že máš smysl pro humor. Na používání biblického slovníku nevidím nic špatného, i když to moc nedělám.
  Lukáš:
  Starozákonní Židé se od Aškenazů dost lišili ale o mnoho lepší nebyli. Přímo v Bibli se dočtěš že praotcové židovského národa byli vrazi a lupiči, bandité, pedofilové, krvesmilníci a podobně To nejsou pomluvy, stačí si přečíst první dvě knihy mojžíšovy. Mít takové předky tak bych se za ně styděl a ne se k nim hlásit.

 6. Myslič permalink
  Březen 19, 2011 17:29

  Tak, a tejka to schytáš….. ÷)

 7. Lukáš permalink
  Březen 19, 2011 17:11

  Swantoviet: :-D,tuhle reakci jsem nečekal. No, po pravdě – křesťanství se snažím nehanit, i když je prolezlé rovnostářským morem (o to víc jsou mi milý ty vyjímky). Co se týká biblických Židů, tak bych řekl, že to byl jiný druh lidí než ti současní Aškenázové, kulturou i krví. I když to byli oni, kdo se vyvyšoval nad ostatní… Tak jako tak, křesťansví nás dost ovlivnilo a pokouše se ho zbavovat nebude jednoduchý. Snad možná jen u nás v Čechách.

 8. Swantoviet permalink
  Březen 19, 2011 16:48

  Vzácný Lukáši,
  obávám se, že jsi možnávzácného Miloše urazil, David byl židem (rodem i vírou) a bojoval proti pohanskému Pelištejci Goliášovi. :-D
  Nyní vážně, není trocha schizofrení bezděčně užívat biblický slovník (zde ve formě slovního obratu) a potom biblický systém hanit??? Mimochodem kulturní genoida není vynálezem zlých křesťanů, narážím na zpustošení Delf Kelty, Keltové se vysmívali sochám Apollóna, mimo jiné boha věštby.

 9. Lukáš permalink
  Březen 19, 2011 15:04

  Není to moc k tématu (i když?), ale trochu mi to vyrazilo dech, ač jsem loni už něco podobného četl:

  http://ona.idnes.cz/ockovani-je-velky-podvod-rika-byvaly-farmaceuticky-magnat-pnk-/zdravi.aspx?c=A110316_095115_zdravi_pet

  Tenhle systém je zkurvený, ale jsme Davidem, bojujícím proti kapitalistickému Goliáši :-/

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: