Skip to content

Nový Bydžov a křesťané

Březen 13, 2011
by

K sepsáni této úvahy mě přiměla reportáž z Nového Bydžova na IDNES.cz a dřívější debaty, které se odehrály na stránkách bratrstvi.net. Mnozí se v komentářích snažili tvrdit, že z křesťanských církví je špatná pouze ta katolická odnož a mnohdy ne ani ona.

O problémech v Novém Bydžově toho bylo napsáno mnoho a nemá cenu rozebírat, co DSSS a obecně nacionalisty vedlo k uspořádání protestního shromáždění v tomto městě. Zaměřím se tedy na rozmanitou směsku individuí, co se podílely na „protidemonstraci“. To, že se k cikánům, kterým narůstá stále více hřebínek, přidaly trosky, jež s nimi mají společné užívání drog a styl života, je běžné a nestojí za zamyšlení. Zaměřme se raději na příslušníky „pseudoelity“, co se této multi-kulti onanie zúčastnili. V nich ve velkém převažují osoby, které si z údajné ochrany menšin udělaly živnost. Ke Kocábovi, Džamile a předsedovi Zelených Liškovi se přidali i členové Pirátské strany. Zde je jen dobře, že „piráti“ ukázali konečně svou pravou tvář. V diskusích jsem zaznamenal, že neznalým byli mnohdy tito maskovaní novolevičáci i sympatičtí.

Po delším úvodu se konečně dostáváme k tomu, co mě vedlo primárně ke zvolení názvu úvahy. Ve zmiňovaném článku na IDNES se objevila fotka s popiskou „Exministr pro lidská práva Michael Kocáb a husitská farářka Michaela Kajlíková v Novém Bydžově.“ Později jsme se mohli na serveru romea.cz dočíst, že tato multi-kulti křesťanská činovnice se na daném shromáždění nemalou mírou podílela: „Shromážděných se ujala farářka Církve československé husitské Mgr. Michaela Kajlíková a vede průvod do centra města k nedalekému katolickému kostelu svatého Vavřince.“ a dále : „Po 200 metrech pokojný průvod zastavila policie, aby prověřila, zda smí pokračovat dále jako církevní shromáždění. Farářka Michaela Kajlíková zahajuje společnou modlitbu, pak si lidé v průvodu podají ruce a vytvoří lidský řetěz, symbolizující svornost a společný odpor proti zlu.“ a ještě jeden útržek: „Kolem poledne procesí dorazilo ke kostelu a začalo se modlit. Mezitím první skupinky pravicových radikálů s vlajkou DSSS směřují k Masarykovu náměstí poblíž kostela sv. Vavřince. Z blízkosti několika metrů sledují církevní shromáždění Romů a odpůrců neonacismu, ozývají se urážky konkrétních osob.“

Více snad není co dodat. Představa, že křesťanství může být oporou Evropy, či jsou v něm nějaké národně orientované směry, je naprosto naivní. Nejen dané útržky to zcela jasně dokazují. Je veřejným tajemstvím, že v některých oblastech tvoří cikáni většinu návštěvníků kostelů. Sám jsem se setkal rovněž s jednou farářkou jakési odnože evangelíků. Z jejich slov přímo čišel prožidovský fanatismus, ostatně protestanti jsou hlavními nositeli sionismu v americké politice. Osobně se křesťanství nebojím nazvat prvním pokusem o vytvoření multikulturní společnosti, kdy naprosto nezáleželo na původu, ale pouze a jen na víře.

Tato ideologie, vycházející z blízkovýchodní líhně, je založena na národům nepřátelských principech a nejen, že je nereformovatelná, ale nýbrž se v poslední době stále více navrací ke svým židovským kořenům či spíše k účelu za jakým byla jimi vytvořena.

Článek na romea.cz : http://www.romea.cz/index.php?id=detail&detail=2007_9501

Reklamy
komentářů 60 leave one →
 1. Runner permalink
  Duben 10, 2011 14:17

  Vladislav: No ještě že tě tady máme, ty náš malej Gallileo, abys nám vysvětlil všechny patřičný souvislosti a odpověděl nám na otázku ohledně smyslu života, vesmíru…a vůbec… :-))))

 2. Garlo permalink
  Březen 18, 2011 17:02

  http://www.youtube.com/watch?v=mJ3MHSmusPo&feature=related aj kresťan môže byť aj nacionalista táto skupina sa volá Narodny Sobor .

 3. Vladislav permalink
  Březen 18, 2011 00:37

  Křesťané jsou někteří „zlí“, jiní „o něco lepší“ a jiní „téměř snesitelní“, ale pořád jsou to úhlavní nepřátelé. S nimi neexistuje žádná domluva, protože vždycky se nakonec zvrhnou do svých protipřírodních, blízkovýchodně polopouštně kvazižidovských postojů ve vnímání světa jakožto dualistického blafu s mrtvou přírodou, dogmaticky pojímanou Jedinou pravdou uvedenou v Knize knih a jedinou formou Božské energie zcela mimo tento svět.
  Jsou to křesťanské ruce, na kterých leží krev stovek miliónů mrtvých lidí všech kultur, které kdy historie v rámci šíření jejich Jediné pravdy zaznamenala.
  A nejde v žádném případě o „chyby jednotlivců“ nebo „naše církev toto nikdy nedělala“, ale o už od základu zrůdný výklad podstaty světa a z toho logicky plynoucí návod k jednání!!!!!
  To je podle mě potřeba si uvědomit! Pokud někdo vnímá přírodní spiritualitu a zároveň se cítí být vlastencem a přitom je to křesťan, potom jde o popletu – slušně řečeno – a udělá nejlépe, pokud si nejprve dostuduje všechny souvislosti…

 4. Orel permalink
  Březen 17, 2011 22:47

  Aws, co je „nesmyslného“ na dělení lidí na rasy?

 5. Myslič permalink
  Březen 17, 2011 16:25

  adalwolf—-Tak zrovna Bakunin se do Marxe a Lassala strefoval pro jejich židovský původ. ÷)

 6. Březen 17, 2011 11:27

  On i Arab je vpodstatě bílý, když se to bere jen podle barvy kůže. Oni ovšem někteří jedinci nejsou schopní pochopit, že barva kůže není všechno. Ta je jen nejvýraznějším znakem a rozhodně ne určujícím.
  Židé nejsou žádná rasa, ale míšenci vzniklí spíšením několika různých etnik, včetně bílé rasy. Podle toho taky dopadli: jsou inteligentní, ale když jde o to aplikovat jejich myšlenky do reality, vyvstane z toho nějaký paskvil typu marxistických komun… Oni jsou podivná směsice, která se odlišuje od všeho a od všech.
  Pokud někdo čte Marxe nebo Bakunina, pak mu jistě dělení na rasy připadá nesmyslné, to je ale jeho věc…

 7. Březen 17, 2011 11:18

  Savitri Devi také kritizovala Rockwella za používání White Pride, protože Židé (a de facto i Arabové atd.) jsou taky bílí. Lepší je proto Árijec :-)
  Podle vás bychom tedy lidi „dělit“ neměli a měli bychom věřit v nádherný sen, že jsme všichni úplně stejní?

 8. Hlutwig permalink
  Březen 17, 2011 10:50

  Tak Žid se může narodit jako běloch, to nelze přehlížet….Ovšem jako celek bych je asi národem nenazval. Spíše lobbystickou skupinou mluvící hebrejsky.

 9. aws permalink
  Březen 17, 2011 09:44

  Mimochodem židovský národ patří také k tzv. „bílé“ rase, když už na tohle nesmyslné dělení lidí „slyšíte“.

 10. Swantoviet permalink
  Březen 15, 2011 18:15

  Tak já se registnu…. zejtra budu na fóru.

 11. Březen 15, 2011 14:03

  nechceš se rovnou zaregistrovat u nás na fóru a rovnou mi poslat soukromou zprávu?

 12. Swantoviet permalink
  Březen 15, 2011 13:55

  ah, pošli znova mejla, překopával jsem adresář… dík.

 13. Březen 15, 2011 10:56

  swantoviet: nezapomněl jsi na něco? :)

 14. Březen 15, 2011 10:29

  blil bych, kdybych měl z čeho…

 15. Březen 15, 2011 10:02

  jestli je homosexualita nedědičná, tak to musí být výchovou nebo nevim
  http://www.radicalboys-brux.com/web/glosy/585-homosexualni-pary-maji-astji-homosexualni-dti.html

 16. Swantoviet permalink
  Březen 14, 2011 23:37

  Tak jim tám do držky a je to. Na to nepřebuju žádnej zákon. Upřimně, já nesplňuji metrosexuální požadavky komunity a agro/goth buzici (ti pánové v kožených kalhotech, helmou a motorkou) by si raději sami vyhonili. :-D

 17. Myslič permalink
  Březen 14, 2011 23:32

  Swantoviet—-Píšeš, že když se muckaj dvě buzny, tak ti to je buřt….
  Ale co až je začne zajímat ten tvůj buřt??????
  ÷)

 18. Swantoviet permalink
  Březen 14, 2011 23:27

  Garlo, souhlas. To je válka, bukvice nám žádnou nevyhlásily. :_D

 19. Swantoviet permalink
  Březen 14, 2011 23:25

  Milý Miloši, dnes máme pocit, že přírodních katastrof je čím dál tím více. tento pocit máme, protože svět sledujeme live on-line. V muslimských zemích je rozšířená latentní vnucená homosexualita, muslimové se muckají jako Husák s Brežněvem.
  ***

  ***
  Nechápu proč by měli být bukvice v ilegalitě, já třeba nemám rád rakovinu, šoupneme 10% populace Zěme do ilegality???? LOL

  Taky se ekluje pohled na dva buziky, ale pokud to na veřejnosti nepřeháněj, je mi to buřt.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: