Skip to content

Odkud vane vítr!!!

Listopad 30, 2010
by

 Původně jsem chtěl v Praze probíhající „demonstraci“ okomentovat, ale myslím, že tento obrázek („bankéř“ Tůma – kandidát TOP09 na primátora a starý Veškrna) z tisku řekne vše.

Jen by mě tak trochu zajímalo, kolikrát se ještě  lidé nechají „těmito“ zmanipulovat?

Reklamy
komentářů 7 leave one →
 1. Hlutwig permalink
  Prosinec 6, 2010 08:29

  Zajímavý seznam v závěru článku:

  http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/vecni-petenti-ve-sluzbach-pana-vanka/

 2. Prosinec 1, 2010 16:39

  Levičák tady, levičák tam, levičák všude, kam se podívám…

  U nás je jediný rozdíl mezi tzv. levicí a pravicí v tom, kolik % daně nastaví. Jinak si ve všem můžou podat ruce. Což jak vidíme ve chvílích klidu, vždyť není před volbami, rádi dělají.

  Poštvat lidi proti sobě, to by jim šlo. Bohatí „bojují“ proti chudým, chudí proti bohatým. (Nepřipomínám vám tento TŘÍDNÍ boj něco ???) A v tom boji si už vlastně nikdo neuvědomuje, že by bylo ve prospěch nás všech vykopat tyto politiky bez rozdílu všechny.

  TOPka se v tomhle případě vzteká jen pro to, že nebude u koryta …

 3. Swantoviet permalink
  Listopad 30, 2010 22:40

  Miloš: jak si u tebe, resp. u srbských vlastenců, stojí Vojislav Koštunica????

 4. Miloš permalink
  Listopad 30, 2010 22:19

  Ještě že v Praze bude vládnout ODS a ČSSD. Nedělám si o nich žádné iluze ale furt je to lepší než korupční strana TOP09. Ty by kradli ještě více nežž Bém.

  Narky Bohemian: V Srbsku bohužel dnes vládne stejná zločinecká banda korupčníků a vlastizrádců jako u nás. Snad to nebude trvat dlouho, věřím že srbští vlastenci si s nimi poradí, jako si poradili s americkým špionem premiérem Djindičem.

 5. Swantoviet permalink
  Listopad 30, 2010 20:28

  Na demonstranta ma Vašek hezkej flek, proč je on vepředu a má sesli a „lid“ postává jako vagabundi až v zádu???? LOL S koalicí Kočičí pracky nesouhlasím, ale je hnutí a hnutí, a je demoška a demoška.

 6. Narky Bohemian permalink
  Listopad 30, 2010 15:53

  Hlutwig: pěkně napsáno, souhlas

  Revoluce samozřejmě byla jen divadlo pro masy, v praxi šlo o klidné předání moci Havlovcům výměnou za to, že je nebude kriminalizovat a nezakáže komunismus. Je to normální levák, který peníze, které posílali lidé ze zahraničí na disent, s klidem propíjel a vetšinu měl jen pro vyvolené chartisty. A to byly pane večírky.

  No k humanitárnímu bombardování snad ani nebudu nic psát, musel bych se rozčílit a to během pracovního procesu opravdu nechci :-) Jen doufám, že Srbové ví, že to není postoj celé republiky, ale pouze pár zaprodanců.

 7. Hlutwig permalink
  Listopad 30, 2010 15:26

  Veškrna si svoji hvězdnou hodinu vybral při sametovém divadélku. Ta jejich …“revoluce“ nerevoluce :-)… byla už tehdy jednou velkou manipulací. Proto jí Vašek tak dobře rozuměl a dokázal se v těch dějích dobře orientovat.
  Od té doby se stále dokola pokouší o totéž, o manipulaci. Nejdříve chtěl vyšachovat slovenské nacionalisty, což skončilo rozdělením státu. Potom si zavřením Sládka dopomohl k dalšímu prezidentskému období. Pro něho příznačnou hru rozehrál při pokusu o politickou likvidaci Klause v 97tém roce. Poté Židovce Madle pomáhal mediálně krýt napadení Jugoslávie. V té souvislosti stojí za zmínku jeho výraz „humanitární bombardování“-to mohl vymyslet jen on. :-). Ačkoliv sám hlásal takzvaně demokratické principy, skoro nikdy podle nich nejednal…. vždy své řešení prosazoval manipulací, pokud možno bez voleb.
  Dnes už za to žádná sláva nepřichází. Zůstává jen nicneříkající, morálně plochý a politicky prázdný kýč. Veškrna však nic lepšího neumí. Jistě, vždy bude existovat skupina lidí, kteří za ním půjdou. Někteří z nich jsou, jako vždy, zmanipulovaní, některé táhne veškrnovo charisma…. někteří za své prorežimní postoje nedostali adekvátní prebendu a myslí si, že jim k tomu stárnoucí principál pomůže. Nad těmito lidmi se dnes už jen blahosklonně usmívám, nestojí mně ani za pohrdání.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: