Skip to content

Politické procesy

Listopad 23, 2010
by

Nedávno opatrně do tisku pronikly informace o soudním procesu s předáky Dělnické strany. Jednalo se pouze o krátké a neurčité komentáře. Režim pochopil, že pro opozici je informační embargo více drtící než negativní kampaň a pomluvy. O čem se neinformuje v masmédiích, to  jako by v dnešní době neexistovalo, to si uvědomují i všechny ty potrhlé „celebrity“, a tak v rámci reklamy způsobují před bulvárem nahrané „skandály“.

Je opravdu deprimující za co se dnes člověk může dostat k soudu. Výroky, za něž jsou souzeni předáci DSSS, mi připadají vcelku umírněné.  Systém prostě utahuje šrouby. Někdo může namítnout, že tresty jsou oproti podobným procesům za komunistů mírné. Ano, dnešní mocní pochopili, že nemusí člověka přímo zavřít. Jednodušší, méně pobuřující a mnohdy účelnější  je ho profesně a společensky zlikvidovat, utahat a ekonomicky zruinovat. Proto se třeba soudy odbývají dále od bydliště dotyčného (není časově a finančně žádná slast muset dojet několikrát k soudu do vzdáleného města). Proto se sezení soudu neustále odročují, předvolávají další a další svědci. Z těchto důvodů se i udělují stále častěji vyšší finanční pokuty a náhrady. Cílem je člověka či organizaci finančně a duševně vyčerpat.

Stáváme se svědky stále více sofistikované diktatury. Média nám vnucují pokřivené styly života a jimi tvářená společnost nás nutí, ať chceme nebo nechceme, se částečně přizpůsobovat. Běžní lidé se dobrovolně za jásotu dostávají do pozlacené klece bezbřehého konzumu, neustálého beznadějného shonu za předkládanými sny. Těch pár, co odolává, je vyřazováno na okraj společnosti do osamění, a když do ústraní a mlčení neodcházejí dobrovolně,  jsou špiněni či ničeni společensky, ekonomicky nebo trestáni i drastičtěji. Vítejme v demokratůře!

Situace však není beznadějná. Nic netrvá věčně. Už dnes jsou vidět prvé ekonomické problémy, které se daří řešit pouze pomocí finančních a účetních machinací a nezměrným zadlužováním jednotlivých státu. Tohle je však pouhé oddalování něčeho nevyhnutelného. Do doby, než dojde v důsledku krachu ekonomiky ke změnám, musíme pracovat na tom, aby zůstaly naše myšlenky co nejvíce ve společnosti zachovány.

Reklamy
komentáře 4 leave one →
 1. Morgarath permalink
  Listopad 27, 2010 23:33

  ano, nenechat se odradit prvnim neuspechem, nebo si snad myslite, ze DSSS je vsemocna a hned v prvnich volbach to vyhrajeme? Je o beh na dlouhou trat. Vzdyt ve Francii trvalo nacionalistum 15let, nez se dostali do parlamentu. A taky to nevzdali, i kdyz jim urcite taky plno lidi rikalo, ze uz nemaji sanci a meli by skoncit na propadlisti dejin. Jaka jina strana haji zajmy beznych obcanu? Pokud se DSSS nekomu nelibi, proc jim neposle dopis, co by meli zmenit, nebo proc si rovnou nezalozit vlastni stranu? Tu „lepsi“ a vice „nacionalni“? Jo, kecat umi kazdy, ale co skutky?

 2. Miloš permalink
  Listopad 25, 2010 00:03

  „Do doby, než dojde v důsledku krachu ekonomiky ke změnám, musíme pracovat na tom, aby zůstaly naše myšlenky co nejvíce ve společnosti zachovány.“
  s tím plně souhlasím ale příští léta nebo desetiletí budou těžká, režim bude ve smrtelné agónii kolem sebe kopat čím dál tím víc a perzekuce lidí s jinými názory se budou dále zhoršovat. Pokud to ale vydržíme vítězství je naše.

  John: Nezapomeň, že těmto mocenášům jde hlavně o tučné sumy a je jim jedno jestli jim do kapes sype společnost anarchystů, xenofobů nebo multikulty špíny, jim jde jen a jen o zisk a všechno ostatní jde stranou.
  myslím že to není tak úplně pravda. Také jsem si to myslel, ale vzpomeň si, že v době kdy hrozila okupace naší vlasti sionisty (radar) tak přes 70% lidí bylo proti a přesto noviny, zejména MF Dnes radar neustále propagovaly bez ohledu na názory čtenářů. Takže myslím že v nejzásadnějších otázkách média drží jednotnou linii v souladu se zájmy sionistů.

  Myslím že DSSS má stále šanci něčeho dosáhnout. Nesmíme se nechat odradit prvním neúspěchem. DSSS není dokonalá ale pomalu se zlepšuje a její podpora pomalu ale jistě roste. Je třeba mít trpělivost a jednou náš čas přijde

 3. John.Hornady permalink
  Listopad 24, 2010 19:09

  …“Režim pochopil, že pro opozici je informační embargo více drtící než negativní kampaň a pomluvy.“

  Tak s tímto nemohu úplně souhlasit, myslím si, že pro Aha, Blesk, Nova atd. nějaké embargo určitě neplatí, jim jde hlavně o to prodat a asi není nic kolem lidí z NO a DSSS tak zajímavé, aby to lidi šokovalo a následně prodávalo noviny. Nezapomeň, že těmto mocenášům jde hlavně o tučné sumy a je jim jedno jestli jim do kapes sype společnost anarchystů, xenofobů nebo multikulty špíny, jim jde jen a jen o zisk a všechno ostatní jde stranou. Je to tak zvrhlé až mě to fascinuje, nemůžeš si být jistý zda pracují pro tebe nebo proti tobě jim jde jen o zisk…a to je možná to co by se dalo využít.

  Kdyby v DSSS byl někdo komu to pálí dokázal by to využít, ale moje prvotní nadšení pro tuto stranu nějak vyčuchlo a myslím si, že by pro nás bylo nejlepší kdyby skončila na propadlišti dějin….chce to začít znova a úplně jinak….asi o tom napíšu úvahu :-).

 4. Morgarath permalink
  Listopad 24, 2010 16:35

  ze by se vracela slavna inkvizice? V cele s tormentory politiky a byznysmeny?
  trikrat hura krasne svobode slova…

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: