Skip to content

Hledáme skutečné talenty – Hrdost.net

Září 16, 2010
by

Reklamy
komentářů 5 leave one →
 1. Adalwolf permalink
  Září 24, 2010 16:19

  I kdyby u našich stránek seděl třeba celý, tak tam vůbec nic o nás nenajde. Ale na tom už se pracuje a v blízké (ehm… snad) době se to změní ;)

 2. Militar permalink
  Září 23, 2010 20:20

  Pro Tajemství: Národní Hrdost vznikla docela nedávno. Zatím jsme toho pravda moc nestačili, ale už jsme pořádali akci na Vyšehradském hřbitově Uctění památky Milady Horákové. 2.10.2010 pořádáme na Břevnovském hřbitově akci Připomenutí odkazu Karla Kryla, kterou slíbily podpořit i jiné organizace. Zakládáme organizaci, která bude pořádat různé poznávácí a jiné tábory. Plány máme a ty kdyby jsi věnoval stránkám Národní hrdosti více času, by jsi to věděl a viděl. Přijď se podívat 2.10.2010 na Břevnovský hřbitov a potom možná poopravíš názor na toto hnutí.

 3. tajemství permalink
  Září 16, 2010 22:20

  Re: Neřeknu, Já to tak nemyslel. Nejsem tak chytrej, takže se vyjadřuju jako dlaždič. Já taky nejsem historik, filozof nebo kunchistorik. Proto možná nejsem na pracáku :) Já mám tak trochu pocit, že je tu určitá skupina lidí, která se profiluje jako typicky levicově intelektuální, téměř elitářská, akorát s tím rozdílem, že jsou jakoby „doprava“ a akcentujou jiný témata. Na mě ta hrdost (dřív i bratrství) působí podle toho co sem tak viděl zhruba taky tak, čímž nemyslím samozřejmě nic zlýho :) Prostě pokud by mělo jít o oslovení někoho zvenku, tak se stane to, že dojde na stránku třeba hrdost.net a přečte si tam knižní výrazy typu „hleďme“ a slovosled působící obstarožním dojmem a má pocit, že je někde na stránkách pro seniory, i když právě opak je pravdou. Tohle není sexy ani za mák. A sexy nemyslim, že je tam někde nahá bába. A i když sem si přečet několikrát statement na hrdost.net, tak pořád nevím o co tam vlastně jde. Je to tajemný jak ten landův toho času projekt Zlatý drak, kdy pořád kecal o tom, že „to teprve uvidíme“ a „ať se pečlivě díváme“ a pak stejně hovno :) Nejste občanský sdružení? Pořádáte nějaký akce? Promítání filmů? Přednášky, demonstrace, koncerty? Chodíte na fotbal? Do hospody? Závodíte? Nějaký sporty? Proháníte azylanty? Nebo něco stavíte? Chtělo by to nějaké info o tomhle, pak si člověk zvenku hned udělá představu. Je to čistě subjektivní názor, klidně mě pošli do prdele, ale takhle to vidim a když je tu ten topic NH tak sem se vyjádřil :) Čao

 4. Září 16, 2010 21:00

  Tajemství : Holý nesmysl

  Jsme hnutí nacionalistů, ne historiků. Podle nás rozhodně není nacionalismus pouhé hrabání se v minulosti. My hledíme spíše směrem dopředu. Samozřejmě naše dějiny známe a uznáváme, ale nehodláme být nějakou bandou historiků jako jsou tomu jiné pronárodní spolky, které si myslí že dloubat se v tom co bylo nám přinese nějaký výsledek.

  Takže tedy právě naopak, nacionální obrázek který se nebude babrat v historii náležitě oceníme. Chceme být moderní.
  Ale zase si vyprošujeme, aby se o naší historii nemluvilo jako o „píčovině“ …

  Snad jsem to vysvětlil dost jasně :-)

 5. tajemství permalink
  Září 16, 2010 12:41

  Ten obrázek je hustej. Myslím, že talent už objevili :-D Klidně bych soutěžil, je to dobrý nápad, ale musela by mě motivovat lepší cena než kalendář Casa Pound. Navíc se bojím (asi oprávněně) že když pošlu něco poněkud „nekorektního“ ve smyslu že to nebude nějaká staro/novo pohanská píčovina nebo praotec Čech na Řípu, tak to raději zcenzurují a několik hodin práce je v háji.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: