Skip to content

Bosna a Hercegovina, ale i Kosovo

Červenec 14, 2010
by

Před pár dny si „svobodný“ svět (jak jinak i naše nezávisle-závislá veřejnoprávní televize) připomínal údajný masakr v Srebrenici. Válka je krutá, stávají se při ni nehezké věci. Násilí plodí násilí, když jde o přežití, neberou se ohledy. Dějiny pak píšou vítězové, a tak jsou zločiny jedné strany vyzdvihovány, zatímco druhá strana glorifikována. Nejinak tomu bylo v případě nevhodně hrdého národa Srbů. Srbové pod tlakem USA řízeného „západního“ světa kapitulovali, to však nestačí, je nutno na ně uvalit stigma zločinců, aby v budoucnosti nenapadlo i jiný národ jít svou nezávislou cestou.

V Srebrenici se tedy scházejí potentáti a kážou ve světle obětí jejich válek v Afgánistánu a Iráku pokřivenou morálku. Můžeme se tak dovědět z poselství držitele Nobelovy ceny míru Baracka Obamy, že „hrůzy Srebrenice jsou černou skvrnou na našem kolektivním svědomí“. Od tohoto „spasitele“ jehož svědomí se patrně shoduje s barvou jeho pleti, který vládne zemi, jež má v novodobých dějinách nejvíce na kontě nejvíce prolité krve, opravdu upřímnost sama. Havlův výrok „humanitární bombardování“ v souvislosti s útokem na Srbsko se rovněž zapíše do dějin, a to zejména  svým ubohým pokrytectvím.

Dostáváme se k paradoxu dnešní doby, co se dotýká nejen světové politiky, ale i našich „konzerv“, tedy konzervativců, kteří zbožňují USA a nenávidí muslimy. USrael se totiž v evropských konfliktech staví na stranu muslimů, zatímco v jejich zemích je potírá. O co zde jde, že se nahání otrhanci v horách Afgánistánu, zatímco jsou v Evropě vítány milióny muslimských přistěhovalců? Nejde o nic jiného, než o rozklad jakýchkoliv hrdých národů. Srbové byli hrdý národ, museli tedy prohrát s cizím rozvratným elementem a být co nejvíce exemplárně sraženi do kolem. Stejně je tomu v případě Afgánistánu, na barvě pleti či vyznání nezáleží, ten, co se odmítá podřídit něčí politice, je ničen.

Poddajná šedá masa je jejich cílem. Ti, co se snaží o samostatnost ( v případě Ruska a Číny se jim to kvůli velikosti nedaří tak rychle) a nezávislost, jsou rozdrceni, postupně odnárodněni a tato bezduchá masa je pak vháněna do nepřirozených celků (EU). Zde poté pod státním náboženstvím konzumu se lidé stávají pouhými entitami, plahočícími se pod vidinou uskutečnění masmédii ordinovaných snů. Od snu ke snu, z místa na místo, vykořenění světoobčané.

Reklamy
komentáře 2 leave one →
  1. Červenec 22, 2010 16:32

    Srbsko si prošlo svým Mnichovem a naše země, která by měla být nejvíc citlivá k něčemu podobnému, to bez skrupulí podpořila….Správně řekl kámoš, když prohlásil: „Miluji tuhle zem, ale nenávidim tenhle stát.“

  2. vincent vega permalink
    Červenec 20, 2010 11:51

    je to jedna z největších prasáren po druhé světové….

    Kosovo je SRBSKO !!!!

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: