Skip to content

Globální oteplování

Červen 29, 2010
by

Prvně musím říci, že homosexualitu nepovažuji za závažný společenský problém. Byla zde vždy a vždy i bude. Je mi těchto lidí i líto, myslím těch, co mají homosexualitu vrozenou, rozhodně ne homo-aktivistů,  pro které je to „trendy“ záležitost. A zde se dostáváme k meritu věci, z homosexuální úchylky se nám stává tak trochu módní věc a v některých příkladech i prostředek k cestě vzhůru.

Multikulturalisté se této příležitosti na štěpení společnosti opět výtečně chopili. Ústa mají plná tolerance k sexuálním menšinám, zatímco zastánce klasické rodiny pasují s nenávistí v srdci na krutého homofóba. Podílí se na propagování společnosti neprospěšných svazků, chtějí ničit nevinné duše děti dilematem z adopce rodinou skládající se ze dvou tatínků. Pořádají různé pochody tolerance a v lidech se snaží zbudit pocit studu za svou preferenci heterosexuálních vztahů. Klasický a stejný postup, který lze pozorovat  i ohledně jiných menšin. Dochází k autocenzuře, lidé se bojí škaredě podívat na kapsáře jiné národnosti či úchylného prznitele dětí.

Máme zde i různé homolobby. Odborář Dušek nám přiblížil tu u Českých drah a hned se musel poroučet do ústraní. Jak je činnost ČD ztrátová a nevyhovující, je na bílední. Hošánky však nelze zřejmě odvolat, byla by to přeci homofóbie. Dalším příkladem podobné lobby je případ „kamarádů“ Moravce (pořad Otázky Václava Moravce v  ČT) a Pospíšila (ex ministra spravedlnosti). O nezaujatosti tohoto diskusního pořadu v multi-kulti žumpě, jako je ČT, nemusí být pochyb. Nejen v těchto případech nejsou lidé vybírání dle svých schopností, nýbrž možná preferování na základě své sexuální orientace. Opět téměř totožný model jako u dnešního rasismu naruby. Nebojím se říci, že z růžové lobby se stala pomalu další úspěšná vývojová strategie.

Neodsuzujme lidi za jejich sexuální orientaci, pokud se chovají slušně. Postavme se však rozhodně těm, kteří této odchylky využívají k prosazování národu nepřátelských myšlenek či k vlastnímu obohacování.

Reklamy
komentářů 23 leave one →
 1. Miloši, permalink
  Červenec 17, 2010 17:48

  Je mi Vás opravdu líto, Miloši.

 2. Orel permalink
  Červenec 3, 2010 13:15

  Neřekl bych, Miloši. Kultury byly v názoru na homosexualitu naopak rozdělené. Inkové byli vcelku puritánští, zato sousední Čimuánci si dělali, co je napadlo.
  Muslimové jsou v tomhle ohledu dost pokrytečtí. Sice homosexualitu navenek odsuzují, ale jinak ji provozují a jejich básníci o ní skládali perverzní básně od samého začátku. Na chlapečky byl Mehmed Dobyvatel, další sultánové, údajně i dobyvatel Indie Bábur, provozuje se to prý všude v muslimském světě, leckde prý otevřeně.
  V Japonsku ji také kdysi znali a údajně ji provozovali někteří samurajové. V Číně se prý hodně rozšířila za Mingů, prostituovali se herci hrající role žen (protože herečky tam nebyly) apod. Asi se tam poměry změnily za komoušů. Jestli znáš Příběhy soudce Ti, tak v jednom z nich soudce výslovně říká, že homosexualita je legální. Robert van Gulik znal dobře čínskou kulturu; ostatně o sexuálním životě ve staré Číně napsal monografii.
  Indové a Korejci snad homosexualitu do svojí akceptovatelné kultury nezavedli, zato v buddhistických klášterech prý homosexualita kvetla.
  V Egyptě byl faraón Pjopej II. v jakémsi papyru nařčen z poměru s velitelem svojí tělesné stráže. Ale to byly asi pomluvy.
  A u domorodců v Africe se to občas zvrhlo taky. Na bugandském dvoře v Ugandě to skončilo s příchodem ke křesťanství, a zulský Šaka prý svým válečníkům omezil styky se ženami a nutil je prznit se navzájem. Ještě primitivnější etnika z indonéské a tichomořské oblasti prý také leckdy nejsou žádní svatouškové.
  Nejde o to, která kultura provozuje jaké prasárny, jde o to, která kultura si nechá ničit výsadní postavení tradičního rodinného uspořádání jako základu státu. V tomhle je Západ ojedinělý. I ti různí barevní homosexuálové považují za zcela přirozené, že mají ženu/ženy a děti.

 3. Miloš permalink
  Červenec 3, 2010 11:57

  Orel: přesně tak, v málokteré otázce se všechny národy světa shodly natolik jako v postoji k homosexualitě. Homosexualitu odmítaly všechny národy v celých dějinách, bez ohledu na náboženství. Je sice pravda že ve starém Římě v době úpadku byla homosexualita tolerována ale to je naprostá výjimka a souvisí to s celkovým úpadkem morálky v té době. To co se děje v Evropě a USA v posledních desetiletích nemá obdoby. V islámských zemích je za homosexualitu trest smrti, jako tomu bylo i v Evropě do 18-19. století. V Číně a Japonsku jsou homosexuálové považovaní za vyvrhely žijící na okraji společnosti a slušný člověk s nimi ani nepromluví. I v Indii a v afrických zemích je homosexualita ilegální. Není pochyb o tom že legalizace a propagace těchto zvrhlostí je součást sionistických plánů na zavedení Nového světového řádu. Sionisté začali s hlásáním rovnosti ras a bojem za práva národnostních menšin (50 a 60. léta) poté se přidal feminismus (70. a 80. léta) a od 90 tady máme boj za !práva“ homodeviantů. Vše je nepochybně součást plánu.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: