Skip to content

Jak ovládnout společnost!

Červen 9, 2010
by

Nebudu zde psát žádný návod, kterým bychom se mohli řídit do budoucnosti, nýbrž se zmíním o tom, k čemu již bohužel došlo a nyní nám nese neblahé důsledky v podobě multikultury a politické korektnosti.

Jedná se o tzv. dlouhý pochod institucemi, kterým se neomarxistům (možná by se hodily i jiné názvy) povedlo ovládnout dnešní společnost. Na rozdíl od nacionální pravice, která se vždy snažila infiltrovat silové složky (armáda, vnitro), vsadili tito pokřiveně rovnostářští „intelektuálové“ na postupné ovládnutí školství, kultury a dalších institucí. Jak je vidět, byl to postup zcela správný a úspěšný. Kdy zejména v „západních“ zemích se jedná již o proces téměř ukončený a i u nás postupují ve svém zkázonosném díle mílovými kroky.

Dostáváme se tak do situace, kdy výuka na mnohých vysokých školách probíhá již plně v jejich režii a tyto pak chrlí kvanta uvědomělých pokračovatelů jejich škodlivých snah. V kultuře je stav možná ještě horší a to se týká stále více i té pokleslé konzumní. Nové televizní pořady a filmy nesou téměř vždy nějaké to multi-kulti poselství a zpravodajství nezůstává o nic pozadu. Společnost je tak ke správnému myšlení formována ze všech možných stran. Člověku pak nezbude jiná možnost, než se přizpůsobit nebo se stát vyvrhelem.

Vznikají zde i všemožné nadace a nátlakové skupiny. Nějaké organizaci (např. Amnesty International) pak stačí napsat, že se škaredě chováme k Romům a politici či úřady se mohou přetrhnout se snahou o nápravu. Ekoteroristé jsou zase schopni nekonečně oddalovat realizaci společensky potřebné stavby. Těmto organizacím nikdo nedal mandát, nikdo je nezvolil, nikdo nejmenoval jejich členy a přesto mají sílu rapidně ovlivňovat náš život. Tímto je vlastně potírán i samotný princip té mnohými zbožňované zastupitelské demokracie a téměř nikdo kupodivu neprotestuje

Postupně  dochází i ke přímým snahám o proniknutí do politiky, a to zejména v podobě „zelených“ stran. V postsocialistických společnostech zatím nijak úspěšně, ale v klasických západních již tvoří nedílnou součást politických struktur, a to nesmíme pominout jejich nezanedbatelný vliv i v dalších stranách (u nás zejména TOP 09 – nejen Schwarzenberg, ale i třeba Vondra v ODS atd.). Dostáváme se tak do situace, kdy jejich myšlenky přebírají v menší či větší míře všechny „demokratické“ strany. Vítězné multi-kulti tažení tak dostává stále hrozivějších forem a destrukce tradiční společnosti nezadržitelně postupuje.

Žijeme v podivné době, kdy přes hlásanou svobodu slova si lidé sami ordinují autocenzuru a stydí se za své vnitřní postoje. Plně tedy platí poznatek: „Socialismus sebere lidem svobodu, kapitalismus pak duši“.

Reklamy
One Comment leave one →
  1. Miloš permalink
    Červen 10, 2010 22:46

    Tady je popsaná strategie levičáků:
    http://obcinst.cz/cs/JAK-ODSTRANIT-SYSTEM-strategie-dlouheho-pochodu-institucemi-c966/

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: