Skip to content

Hlava neonacistického hnutí odhalena!

Květen 14, 2010
by

Tak ji konečně mají. Tu ukrutnou 81 let starou babku, co si dovolila vyhrožovat Cikánům. To bude krásný proces, určitě nám jej nabídnou i v přímém přenosu.

Rozum zde již nefunguje. Rozjela se štvavá kampaň a ta musí požírat další oběti nehledě na věk či pohnutky. Kdysi by možná i zarytý antifašista bábě pouze sebral tužku a řekl tyty. Dnes se musí očekávat exemplární trest a to, že by se někdo zeptal na to, co paní vedlo k takovému činu již nehrozí. Každý s jiným názorem je ihned onálepkován,tu demokracii prolezlou korupcí si přeci soudruzi kapitalisté rozvracet nedají. Ideologové určili dogma lásky prosazované s nenávistí  a od toho se  odchylovat prostě nebude.

Z potírání extremismu se stalo dobré bydlo, o čemž své ví i syn mnohými milovaného premiéra Fischera. Ostatně proč nespojit něco tak záslužného s vlastním prospěchem. Vždyť zde se tok prostředků krize nekrize na rozdíl od jiných sociálních programů nezastaví. Občas si říkám, že peníze určené na boj vůči extremismu a „sociálnímu vyloučení Rómů“ by bylo lepší rozházet po cikánských čtvrtích. Aspoň by se těch pár dnů, než je profetují a prohrají v automatech, nekradlo.

Pomatení intelektuálové se nám zde snaží vytvořit utopický svět lásky a míru. Za svým cílem půjdou i přes potoky krve stejně jako jejich bolševičtí předchůdci v Rusku. Dali se na pochod, prosadili na univerzitách, ve sdělovacích prostředcích a teď nám vzdělávací systém chrlí kvanta nadšených následovníků. Získali na svou stranu oligarchii a ta za slib rozbití národních společenství poskytla prostředky. Buržoazie chce jeden globální trh a nebojí se ničeho více než národních revolucí, zde si tedy rozumějí více než dobře. Jedná se pořád o ty stejné, jako chameleón mění barvy, po prozrazení nebo neúspěchu přichází pod novým hábitem silnější než dříve.

Obyčejní prozíravější lidé už ale začínají být znechuceni. Oni se na rozdíl od papalášů neschovají za zdmi luxusních vil a za temnými skly limuzín. Neutečou z rozmlácených měst do rezidenčních čtvrtí na klidných předměstích. Oni nesou hlavní tíhu kriminality a brodí se odpadky. Jich se nikdo na rozdíl od těch druhých nezastane. A nyní je jim ještě navíc usilovnou kampaní vtloukáno do hlavy, jak je chyba na jejich straně, že jejich přirozená zlost je příčinou špatného stavu. To již mnozí neunesou a přistupují k činům i přes vědomí, že jim hrozí drakonické tresty a vyloučení ze společnosti.

Pak se opravdu nesmíme divit, že i 81 let stará  babička si řekne už toho mám dost. A pro vybití zlosti napíše sice krutý, ale z upřímných pohnutek vyvěrající dopis.

P.S. „Žena byla obviněna z trestného činu násilí proti skupině obyvatelů a proti jednotlivci,“ dodal Pech. Případ policisté předají do místa bydliště obviněné, kde bude žena i souzena. Vzhledem k okolnostem a věku by přitom nejspíš měla vyváznout s podmínkou.

Dotyčný článek: http://www.novinky.cz/krimi/200187-natalce-vyhrozovala-smrti-81leta-zena.html

Reklamy
komentářů 8 leave one →
 1. Jakub Roth permalink
  Květen 17, 2010 10:59

  Ále, kampak zmizel můj komentář ohledně faktu, že nacionální i internacionální socialismu je jedna a táž levicová špína?

 2. vonrammstein permalink
  Květen 17, 2010 00:25

  No vidíte, jak Vám to najednou jde.
  Spousta lidí funguje líp, když dostanou po hubě.

 3. Wolf permalink
  Květen 16, 2010 19:14

  Ano, nedělejme si srandu. Vždyť ono „bidlo“ bylo stěžejním bodem celého článku… Možná kvůli němu i sveřepí šakali zavile vyli na bílý měsíc!

 4. Rada permalink
  Květen 16, 2010 19:01

  Přesně tak. „Dokonalost“ některých mravokárců je opravdu k pláči.

 5. vonrammstein permalink
  Květen 16, 2010 18:41

  To není k smíchu, to je k pláči a krvavému studu.

 6. Wolf permalink
  Květen 16, 2010 17:55

  Bydlo opraveno, aby neirYtovalo (chechty chechty).

 7. vonrammstein permalink
  Květen 16, 2010 16:35

  BYdlo, kurva. Od slova „být“ . BIdlo je ten klacek, co se s ním vorař odstrkuje od dna.
  Čechy Tatarům!

 8. Miloš permalink
  Květen 14, 2010 22:49

  To je fakt hnus. Ale přečtěte si tu cenzurovanou a neanonymní diskuzi pod článkem, hodnocení příspěvků mluví za vše. Čím více bude režim vnucovat lidem lásku k cikánům, tim víc je lidi budou nenávidět a stále více lidí začne chápat co se tady ve skutečnosti děje.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: