Skip to content

Je dnešní mládež divná?

Květen 3, 2010
by

Docela mě vyděsily uveřejněné výsledky tzv. školních voleb na nečisto. Uvědomuji si kdo za těmito volbami stojí, a  že se jedná o naivní děcka, ale i tak to o mnohém vypovídá.

Co si pamatuji za nás, ne moc dlouho po pádu komunismu, ve škole mezi žáky hráli významnou roli „rebelové“. Je jedno jestli ti napravo, nalevo či apolitičtí rockerové. Rozhodně se našlo málo těch co by se dali do žoldu nějaké oficiálně preferované strany. Dnes je tomu jinak. Mladí se zřejmě stávají hlavními nositeli prosystémových myšlenek nebo je v tom něco jiného?

Dnešní státotvorné „pravici“ se totiž povedl zdařilý marketingový tah. Vytvořila dojem, že mladý a úspěšný člověk (a to je navzdory špatným známkám ve škole v dnešní době přeci každý) musí volit tyto strany, neboť ty zastupují jeho zájmy proti starým, nemocným „vyžírkám“. V tomto utváření společnosti jim masmédia byla více než nápomocna. Majitelé mediálních koncernů nežijí ani tak z prodeje svých produktů, nýbrž z inzerce. Tu si ve velkém objednávají nadnárodní koncerny a média se tedy přizpůsobují spíše svým chlebodárcům a už méně konzumentům. Nemůžeme se tedy divit, že vedou společnost daným směrem. Vedle sobectví a konzumu je tedy ordinována i multikultura. Národních hrdinů „dlouhé kšilty“ jistě moc neznají, za to černých hip hopperů by pravděpodobně vyjmenovali desítky.

Nemyslím si, že by to takhle bylo věčně. Ony si ty TOP 09 a podobné strany sami pod sebou podřežou větev. Bude stačit zavést jimi slibované školné a studenti vystaveni existenčním problémů začnou přemýšlet jinak. Prohlubující se krize jistě způsobí snížení výdajů i na školství a žáci si začnou klást otázky: Proč se šetří na nich, když mezi buržoje se v podobě dotací, úlev na daních a prostřednictvím korupce rozhazují plné hrsti zlaťáků? Hlavní však bude skutečný start do života, kdy v práci dojde ke konfrontaci s realitou. To již se bude věřit pohádkám nám předkládaných úlisným Kalouskem o poznání méně.

Dnešní mládež není jiná. Ona chce změnu rovněž. Pouze jen ovládání občanstva skrze masmédia pokročilo dále, a tak je této mládeži nabídnuta oficiální „rebelie“.  Za niž je schován nejčistší odvar multikulti asociálního egoistického systému v podobě Bildeberg-Schwarzenberga. Neviděl bych to tragicky, i těmto systémovým úderníkům se jednou přejí hamburgery ala Mc Donalds, okouká stupidní program stanice MTV. První náznaky skutečné rebelie jsou ostatně na výsledcích z některých školách viditelné již nyní.

Reklamy
komentářů 28 leave one →
 1. Květen 19, 2010 12:18

  Co to je k***a za h***a?? Ctěl bych vidět chytráka co to napsal!!! Nebo raději ne…zesměju se jindy…

 2. Ahaman permalink
  Květen 11, 2010 21:09

  Pane Rothe, hrubý obraz o genetické skladbě jednotlivých národů si můžete udělat na igenea.com, dále např. na genomac.cz, genebaze.cz a jiných. Přehledné srovnání je zde :
  http://www.igenea.com/index.php?content=49&id=10
  Uznávám, že ten materiál není zdaleka kompletní….dále je třeba ho utřídit a vhodně propojit s vývojem kulturně-lingvistickým a s podstatnými historickými událostmi.

  Ohledně Židů-já Vám neberu Váš názor ohledně Vašich předků, hodnoťte si je, jak chcete. Pokud čekáte, že tady začnu veřejně propagovat správnost či nesprávnost určitých genů, tak to jste se spletl. To Vám jako odpověď musí stačit. :-)

 3. Jakub Roth permalink
  Květen 11, 2010 13:35

  Ahamane, poprosím o nějaký odkaz na ten genetický výzkum, rád si to přečtu, mohou to pro mne být nové informace, děkuji.
  Ohledně Židů – a proč je to pro vás tak důležité? A proč je tak důležité mít ty „správné“ geny? Já to nevím. Víte, mně je šmafů, jaké geny měl můj předek a z jakého národa či pronároda :o)))) pocházel, je pro mne důležité, jaký byl, jak se choval a podobně. Tož tak.

 4. Ahaman permalink
  Květen 9, 2010 21:28

  Jakub Roth:
  Indoevropské geny u chlapů: např. R1a, R1b, I, I2a. Mimochodem: toto jsou nejčastější skupiny u Čechů a drtivé většiny Evropané. Pro mě je to vyznamné zjištění.
  Ano, je pro mě důležité vědět, že nejsem Židem.
  Ne, nevím to jistě, ruku jsem jí tam nedržel. A co se v mém rodě událo před 1300 lety mě moc netrápí.

 5. vincent vega permalink
  Květen 9, 2010 20:29

  Neřeknu :
  díky za otevření fora.. :-) určte to prohlídnu

 6. DDR permalink
  Květen 8, 2010 23:19

  Však uvidíš jestli se to osvědčí nebo ne, rozhodně tím však nic nezkazíš :-)

 7. Květen 8, 2010 22:51

  DDR a spol.
  Pánové, jelikož nejste jediní kdo mi něco podobného řek, rozhodl jsem se náhled do fóra otevřít.

 8. Jakub Roth permalink
  Květen 8, 2010 17:43

  Ahamane, co to jsou ty Vaše „indoevropské geny“? Znám indoevropskou jazykovou skupinu, ale geneticky definovanou ne. Můžete mi nějak přiblížit?
  A ještě dotaz – proč jste tak urputně hledal v rodokmenu známky „výskytu židovského plémě nebo nějakého jiného orientálského živlu“? Je to pro vás tak důležité přesvědčit se, že nejste Židem či něčím podobným? A mimochodem, víte vy jistě (chápete, nadsázka), že nějaká vaše ryze slovanská prachbába nebyla před nějakými těmi třinácti stovkami let obtěžkána asijským Avarem? Myslím, že ne.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: