Skip to content

Politická korektnost – to je hnus velebnosti

Říjen 10, 2009
by

Na Slovensku mají převelikou aféru. Fico prý vyznamenal záchranáře s neonacistickým tetováním. Po Ficovi bude nyní plivat kdekdo, záchranářovi hrozí vězení. Taková je realita stále více se stupňující politické korektnosti. Nic nepomůže, že se záchranář zúčastnil náročných a nebezpečných prací po důlním neštěstí v Handlové. Nic nepomůže, že riskoval vlastní život pro záchranu druhých. Je vinen těžkým zločinem, dovoluje si myslet jinak, než je přikázáno.

Dostáváme se stále rychleji do zrůdné doby. Člověk není posuzován podle toho, jak se chová nebo co přináší společnosti, ale dle nepřirozených představ novodobých sociálních inženýrů. Vynořují se nám zde bandy prospěchářských udavačů z řad lidsko-právních pracovníků a novinářů, kterým se místo zostuzení dostává nejen sluchu, ale přímo ocenění. Mnoho z nich si na přivádění ostatních do neštěstí založilo přímo živnost. Můžeme si říci, že zatím jde pouze o radikální neonacisty. Jenže s jídlem roste chuť a spektrum potenciálních cílů těchto novodobých inkvizitorů se neustále rozšiřuje.

Zatímco i u vrahů a těžkých kriminálníků slýcháváme, že jim musíme dát ještě šanci, u politické korektnosti nic takového není. Jednou se proviníš a už se vezeš navěky. Myšlenky novodobých tvůrců oficiálního společenského myšlení na nás útočí všude. Začíná se výchovou dětí nejen ve školách a končí stupidními telenovelami pro důchodce. Není úniku, vypnutí TV a nečtení novin nepomáhá, člověk totiž naráží na stále více uvědomělých bezduchých stvoření. K dosažení „všeobecného multikulturního blaha“ chybí již jen jediné. Odstranit ty, co ještě nepodlehli, a stále se drží zdravého rozumu. Těm se nabízí cukr a bič. Podlehnutí relativnímu konzumnímu blahobytu nebo ostrakizování či u odbojnějších přímo postihování.

Cílem je zřejmě dosáhnout na celém světě unifikované šedivé masy, která bude oplývat stejným nemyšlením a poslušně za žvanec šlapat brázdu. Za tímto cílem jsou tvůrci Nového světového řádu schopni jít přes miliony mrtvol, rozpoutat války, sebrat lidem mysl a duši. Hrůzná to představa budoucnosti, ale snad se dá ještě její realizace zastavit. Ale to odvisí pouze a jen od angažovanosti nás všech.

Reklamy
komentáře 2 leave one →
  1. Říjen 11, 2009 04:12

    Stručné, jasné, výstižné….a samozřejmě souhlas.

  2. vonrammstein permalink
    Říjen 10, 2009 23:03

    Jo, s tím se dá vcelku souhlasit.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: